חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).פרטי המוסד:

טלפון: 288000 44-1865

לאתר הבית של המוסד »

  לימודים בחו"ל   >  Oxford University


Oxford University

אוקספורד,בריטניה

Oxford University

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
Oxford University

אוניברסיטת אוקספורד היא האוניברסיטה הדוברת אנגלית העתיקה בעולם. אין כל תאריך ייסוד מדויק, אך הוראה התקיימה בצורה כלשהי מאז שנת 1096. בנייניה העתיקים והמרהיבים עדיין שולטים בעיר, ורבים מהם בבעלותן של מכללות שונות. שלושת המכללות הראשונות - האוניברסיטה, מרטון, ובאליול - נוסדו בשלהי המאה ה-13 וכיום, ישנן 39 מכללות, נפרדות ועצמאיות, המהוות את הבסיס לאוניברסיטה. העיר אוקספורד היא קטנה וניתן לעבור בין מבנייני המכללות ברגל או באופניים.

כל הסטודנטים שייכים למכללה מסוימת. הסטודנטים לתואר ראשון מתקבלים למכללה אשר גם יוצרת את מוקד חייהם האקדמיים והחברתיים. פגישות שבועיות על בסיס יחידני, או עם סטודנט אחד או שניים נוספים, הם מאפיין מובחן של לימודי התואר הראשון. האוניברסיטה קובעת את הסילבוסים של הקורסים והבחינות, מספקת הרצאות, קבוצות למידה ומעבדות, ורושמת ומפקחת על הסטודנטים לתארים מתקדמים. כרבע מתוך 17,715 הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הם סטודנטים המגיעים מיותר מ-130 מדינות שונות.

באוניברסיטת אוקספורד, הסטודנטים נהנים מלימודים באוניברסיטה גדולה ובינלאומית, ובה בעת, חיים בקהילת מכללה קטנה יותר ותומכת. האוניברסיטה מקבלת סטודנטים מכל הרקעים. המועמדים נשקלים על בסיס אינדיבידואלי ופוטנציאל. דרישות הקבלה אומנם גבוהות אך המרצים מביטים מעבר לציונים ובחינת המוטיבציה והמחויבות לתחום.

באומנויות כמו במדעים, המחקר באוניברסיטת אוקספורד מדורג באופן קבוע כגבוה ביותר, ברמה הלאומית והבינלאומית, וישנם קשרים הדוקים עם מסודות מחקר וחברות תעשייתיות.

בעיר אוקספורד ישנה אווירה צעירה וקוסמופוליטית עם כל החנויות והנוחות, כמו מגוון רחב של מסעדות ממטבחים מרחבי העולם. הארכיטקטורה ההיסטורית של אוקספורד היא מפורסמת בכל העולם, אך מאלו לא נופלים השטחים הירוקים העצומים בעיר ובסביבותיה, הכוללים פארקים, גנים, וכרי מרעה פסטורליים.

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים