חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).  לימודים בחו"ל   >  EduCenter - לימודים בגרמניה


EduCenter - לימודים בגרמניה

קורסי גרמנית וייעוץ ללימודים בגרמניה

EduCenter - לימודים בגרמניה

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
EduCenter - לימודים בגרמניה

חברת "אדיוסנטר" מתמחה בייעוץ ללימודים בגרמניה ובניהול מכינות בגרמנית לקראת הלימודים.

 

הייעוץ ניתן לכל התארים ולכל מקצועות הלימוד.

 

החברה ימקיימת מכינה לשפה הגרמנית, המיועדת  לסטודנטים שמעוניינים ללמוד במערכת ההשכלה הגבוהה בגרמניה ולכל מי שמעוניין לרכוש את השפה ברמה גבוהה. קורס השפה בנוי באופן שיוביל את הסטודנט מלימוד בסיסי של השפה, עד לרמה של יכולת מימוש בסביבה אקדמית.

 

הקורס בנוי משני שלבים עיקריים, אשר השלב הראשון הוא לימוד השפה בארץ, במסגרת קורס בסיסי של שלושה חודשים ובשלב השני, המשך לימוד השפה בגרמניה. אורך הקורס הוא כשבעה עד תשעה חודשי לימוד, תלוי במסלול הנבחר.

במסגרת הקורס הבסיסי הסטודנט לומד את העקרונות הבסיסיים של השפה עם דגש על אוצר מילים ורוכש את היכולת להתמודד עם טקסטים שונים.        

 

משך הקורס הוא כ- 12 שבועות, 3 מפגשים בשבוע,כל מפגש 3 שעות. הקורס מתקיים בכיתות קטנות הכוללות 12 סטודנטים. הקורס מאפשר לסטודנט ללמוד את השפה בצורה הטובה ביותר ולא לוותר על עיסוקו היומיומי.


בשלב שני  יוצא הסטודנט ללימודים בגרמניה בבית הספר DiD, בו ממשיך את לימודיו בשלושה מסלולים שונים לפי בחירתו. (ההבדל בין המסלולים הוא באורכם שנע בין 17-23 שבועות לימוד)

 

בשלב זה הסטודנט רוכש את השפה הגרמנית ברמה הגבוהה ביותר באמצעות תוכנית לימודים מיוחדת וחניכה אישית. במסגרת הלימודים בגרמניה הסטודנט מקבל את האפשרות למגורים אצל משפחה (בתשלום) כדי להעמיק את השפה בסביבה גרמנית מקיפה.

 

בסיום קורס הגרמנית בבית ספר  DID  יעבור הסטודנט  מבחן שפה TESTDAF . הצלחה במבחן תאפשר לו להתקבל לאוניברסיטאות בגרמניה.   

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים