חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).פרטי המוסד:


לאתר הבית של המוסד »

  לימודים בחו"ל   >  MIT Sloan


MIT Sloan

מסצ'וסטס, ארה"ב

MIT Sloan

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |  

סקירה כללית
MIT Sloan

בית-הספר למנהל עסקים סלואן שייך לאחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בעולם - Massachusetts Institute of Technology, ובמידה רבה שואב את יוקרתו שלו ממותג-העל הזה.

באופן טבעי, סלואן מקושר מאוד לשאר MIT, ולעיתים קרובות מתפתח שיתוף-פעולה פורה בין אנשי העסקים של סלואן לאנשי הטכנולוגיה של MIT. עובדה זו עשוייה להסביר במידה מסויימת מדוע הדגש העיקרי של סלואן הוא על יזמות - זו כנראה התוכנית הכי "מכוונת-יזמות" מבין תוכניות הטופ 10 בארה"ב.

 

כיאה ל-MIT, רוב המועמדים של סלואן באים מתחום ההי-טק, אולם ביה"ס מנסה לדלל את כמות המהנדסים באוכלוסיית בית-הספר, ולקבל אנשים בעלי רקע מגוון יותר.

זהו בית-ספר בגודל בינוני, עם כ-800 סטודנטים, והוא ידוע בתור מוסד ששם הרבה דגש על הצד הכמותי, הן בתהליך ההרשמה והן בזמן הלימודים.

מספר הפונים אליו אינו רב בהשוואה לבתי-הספר הגדולים יותר (כאלפיים וחצי מועמדים), ומתוכם הוא מקבל כ-20%, כשליש מהם אינם תושבי ארה"ב. ציון ה-GMAT הממוצע של המתקבלים הוא 700.

מבחינת תהליך הקבלה, הייחוד של סלואן זה שהם לא דורשים מנבדקים ששפת אמם אינה אנגלית להיבחן במבחן ה-TOEFL אלא מסתפקים בציונם במבחן ה-GMAT, בחיבורים שלהם ובראיונות הקבלה.

MIT ממוקמת בקיימברידג', מסצ'וסטס (ליד בוסטון), ומציעה תוכנית MBA של שנתיים, שאמורה לעלות כ-67 אלף דולר בשנה, כולל הוצאות מחייה.

 

המידע באדיבות aringo.co.il

  

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים