חיפוש לימודים בחו"ל  באתר  Google

  לימודים בארץ מלגות סטודנטים תחומי לימוד מבחני קבלה מדינות מדריך  
glimudim לימודים בחו"ל


צור קשר עם המוסד
ליצירת קשר עם נציג המוסד, מלא את פרטייך האישיים באנגלית:

*שם פרטי ומשפחה (Full name)


כתובת (Address)


עיר (City)


*טלפון (Phone)


* מייל (Email)


(יש לסמן שדה זה כדי לאפשר שליחת ניוזלטרים)

אישור תקנון (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).


גלריית תמונות
לגלריית תמונות לגלריית תמונות


  לימודים בחו"ל   >  תערוכות לימודים בחו"ל


תערוכות לימודים בחו"ל

באילו תערוכות ניתן לבקר בישראל

תערוכות לימודים בחו

סקירה כללית  |   מסלולי לימוד  |   קבלה ורישום  |   גלריית תמונות  |  

סקירה כללית
תערוכות לימודים בחו

 

בעידן האינטרנט, השיווק של האוניברסיטאות מחו"ל נעשה יותר נוח וזמין.

אבל למרות זאת אין כמו פגישה פנים אל פנים. ומנהלי השיווק של אוניברסיטאות רבות מגיעים אל ארץ הקודש כדי לפגוש את המתעניינים בלימודים בחו"ל ולספר להם על היתרונות של המוסד ומדוע כדאי להם ללמוד דווקא בו.

 

ה QS, חברה בינלאומית - מארגנת תערוכות לימודים נודדות ברחבי העולם של בתי ספר למינהל עסקים. מידי שנה מגיעים לת"א,  כ 20 נציגים של תוכניות MBA מארה"ב ומאירופה לכנס שבמסגרתו מתקיימים גם סמינרים וסדנאות בנושא תהליך הקבלה ללימודי MBA בחו"ל. 

 

קידום GMAT מארגנת אף היא מידי שנה כנס של טובי בתי הספר למינהל עסקים מ ארה"ב ומאירופה וכן משתתפים בכנס בתי ספר למינהל עסקים מישראל.

 

תוכניות ה MBA הבינלאומיות, במיוחד מה IVY LEAGUE ממשיכות להיות פופולריות בקרב הסטודנטים הישראלים שבאים לתערוכות אילו כדי לבדוק את סיכויי הקבלה שלהם ואת אפשרויות המימון.  

 

קרן חינוך ארה"ב ישראל-  גוף ששייך לשגרירות ארה"ב ומסייע לסטודנטים המעוניינים ללמוד בארה"ב, מביאה לישראל, מספר פעמים בשנה נציגים של אוניברסיטאות מארה"ב  שנותנים מידע על תוכניות לתואר ראשון ושני. ( ארה"ב היא יעד מרכזי אליו יוצאים סטודנטים ישראלים. באוניברסיטאות בארה"ב לומדים כ 4000 סטודנטים ישראלים) .

 

מאחר ומשנת 2009 לא מורשות יותר אוניברסיטאות זרות להשתתף יותר בכנסי המשתחררים שמארגן הצבא, אוניברסיטאות המעונינות להגיע לישראל מארגנות לעצמן כנסים משלהן. כך למשל, נציגה מ בית הספר למלונאות בשוויץ מגיע לארץ זו השנה השניה לכנס בנושא לימודי מלונאות, תיירות וניהול ארועים.

 

בית הספר האמריקאי מקיים מידי שבוע כנסים בנושא לימודים בחו"ל ומבחני הקבלה הנדרשים למתעניינים.   

 

תחומי הרפואה בחו"ל  הינם גם מבוקשים ע"י סטודנטים ישראלים שלא מצליחים להתקבל לפקולטות לרפואה בישראל. נציגי האוניברסיטאות בארץ מהונגריה, צ'כיה ופולין מארגנים כנסים למתעניינים במסגרתם מגיעים נציגי הפקולטות לרפואה וטרינריה ולרפואת שיניים וכן סטודנטים ישראלים שלומדים כבר באוניברסיטאות השונות כדי להסביר על תוכנית הלימודים הליך הקבלה והחיים הסטודנטיאלים.   

 

לסיכום, למרות שהמידע בנושא לימודים בחו"ל זמין באינטרנט ואף ניתן בקלות לבצע את ההרשמה אין כנראה תחליף להיכרות אישית ולשיכנוע באופן בלתי אמצעי והאוניברסיטאות משקיעות זמן וכסף כדי להגיע לקהל היעד.     

 All rights reserved © Glimudim  Advertise with us  |   פרסום ב Glimudim  |   יצירת קשר  |   תנאי שימוש  |   הוסף למועדפים  |   מפת האתר

בניית אתרים
נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים